Turniej „Zielonka Cup 2016”


TURNIEJ TOWARZYSKI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 

„ZIELONKA CUP 2016”  (24-25.09.2016)

W dniach 24 i 25 września 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zielonce odbył się Towarzyski Turniej Piłki Ręcznej, którego organizatorem był klub UKS Zielonka. Zaproszenie przyjęło kilkanaście innych klubów piłki ręcznej z naszej okolicy.

 

W sobotę 24 września – grały dziewczęta z klas 5

W niedzielę 25 września – grały dziewczęta z klas 6

 

Rocznik 2005 reprezentowały zespoły:

Grupa A: UKS Zielonka II, KPR ROKIS Radzymin, SP1 Ząbki, UKS Jedynka Przysucha, UKS Dwójka Małkinia Górna

Grupa B: UKS I Jaktorów, MKS Ochota Warszawa, LUKS Lider Winnica, UKS 1 Wyszków, UKS 50 Białystok

WYNIKI          GALERIA

 

Rocznik 2004 reprezentowały zespoły:

UKS Zielonka I, UKS Kontra Warszawa, MKS Znicz Pruszków, KPR ROKIS Radzymin, UKS Jutrzenka Junior Cegłów, KS Victoria Piaseczno, UKS 1 Wyszków

WYNIKI          GALERIA

 

PARTNERZY  TURNIEJU

sp2_logoospr-logo-new1uks_kolor

logo-hummel

 

logo-2

HARMONOGRAM GIER

ROCZNIK 2005 I MŁODSZE  (24.09.2016  sobota)

L.P. Godzina Mecz Grupa Wynik
1. 8.20 UKS Zielonka – KPR ROKIS Radzymin A     3 : 5
2. 8.40 MKS Ochota Warszawa- UKS 1 Wyszków B   10 : 3
3. 9.00 UKS Zielonka – UKS Dwójka Małkinia Górna A   13 : 2
4. 9.20 MKS Ochota Warszawa – LUKS Lider Winnica B     5 : 3
5. 9.40 KPR ROKIS Radzymin- UKS Dwójka Małkinia Górna A     8 : 0
6. 10.00 UKS 1 Wyszków – LUKS Lider Winnica B     3 : 6
7. 10.20 UKS Jedynka Przysucha – SP1 Ząbki A     9 : 4
8. 10.40 UKS I Jaktorów – UKS 50 Białystok B   10 : 8
9. 11.00 KPR ROKIS Radzymin – UKS Jedynka Przysucha A   15 : 2
10. 11.20 UKS Dwójka Małkinia Górna – SP1 Ząbki A   10 : 1
11. 11.40 UKS 1 Wyszków –  UKS I Jaktorów B    6 : 18
12. 12.00 LUKS Lider Winnica – UKS 50 Białystok B    4 : 10
13. 12.20 UKS Zielonka – SP1 Ząbki A   13 : 0
14. 12.40 UKS Dwójka Małkinia Górna – UKS Jedynka Przysucha A   11 : 4
15. 13.00 MKS Ochota Warszawa – UKS 50 Białystok B    3 : 0
16. 13.20 LUKS Lider Winnica – UKS I Jaktorów B    5 : 13
17. 13.40 UKS Zielonka – UKS Jedynka Przysucha A   13 : 0
18. 14.00 KPR ROKIS Radzymin – SP1 Ząbki A     6 : 1
19. 14.20 UKS 1 Wyszków – UKS 50 Białystok B    3:10
20. 14.40 MKS Ochota Warszawa – UKS I Jaktorów B    5 : 18
21. 14.40 KPR ROKIS Radzymin – MKS Ochota Warszawa o półfinał 1A-2B    6:2
22. 15.00 UKS Zielonka – UKS I Jaktorów o półfinał 1B-2A    8:12
23. 15.20 SP1 Ząbku – UKS 1 Wyszków o IX miejsce 5A-5B     9 : 6
24. 15.40 UKS Jedynka Przysucha – LUKS Lider Winnica o VII miejsce 4A-4B    7 : 3
25. 16.00 UKS Dwójka Małkinia Górna – UKS Białystok o V miejsce 3A-3B    3 : 10
26. 16.20 MKS Ochota Warszawa – UKS Zielonka o III miejsce Prz. 21-22    5 : 6
27. 16.40 KPR ROKIS Radzymin – UKS Jaktorów – finał Zw. 21-22     5 : 17
17.15 Podsumowanie turnieju

 

ROCZNIK 2004 I MŁODSZE  (25.09.2016 niedziela)

L.P.

Godzina

Mecz

Wynik

1. 9.00 UKS Zielonka – MKS Znicz Pruszków 15:4
2. 9.25 KPR ROKIS Radzymin – UKS 1 Wyszków 14:12
3. 9.50 UKS Jutrzenka Junior Cegłów – KS Victora Piaseczno 10:5
4. 10.15 UKS Zielonka – UKS Kontra Warszawa 17:7
5. 10.40 KPR ROKIS Radzymin – UKS Jutrzenka Junior Cegłów  9:9
6. 11.05 UKS 1 Wyszków – KS Victoria Piaseczno 13:6
7. 11.30 UKS Kontra Warszawa – MKS Znicz Pruszków 16:9
8. 11.55 KPR ROKIS Radzymin – KS Victoria Piaseczno 12:3
9. 12.20 UKS 1 Wyszków – UKS Jutrzenka Junior Cegłów 11:9
10. 12.45 UKS Zielonka – KPR ROKIS Radzymin 13:13
11. 13.10 MKS Znicz Pruszków – UKS 1 Wyszków 9:6
12. 13.35 UKS Kontra Warszawa – Jutrzenka Junior Cegłów 13:6
13. 14.00 UKS Zielonka – KS Victoria Piaseczno 24:6
14. 14.25 MKS Znicz Pruszków – KPR ROKIS Radzymin 3:16
15. 14.50 UKS Kontra Warszawa – UKS 1 Wyszków 11:10
16. 15.15 UKS Zielonka – UKS Jutrzenka Junior Cegłów 21:8
17. 15.40 MKS Znicz Pruszków – KS Victoria Piaseczno 8:15
18. 16.05 UKS Kontra Warszawa – KPR ROKIS Radzymin 13:9
19. 16.30 UKS Zielonka –UKS 1 Wyszków 16:9
20. 16.55 MKS Znicz Pruszków- UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10:0
21. 17.20 UKS Kontra Warszawa- KS Victoria Piaseczno 21:7

Regulamin rozgrywek

  • Organizator:  Uczniowski Klub Sportowy  Zielonka,  Szkoła Podstawowa nr2 w Zielonce
  • Cel :
    • promowanie aktywności sportowej wśród dzieci ze szczególnym uwzględnieniem popularyzacji piłki ręcznej
    • integracja dzieci poprzez sport
    • przeciwdziałanie patologiom społecznym zagrażającym środowisku
  • Rodzaj zawodów – dwa jednodniowe turnieje dla dzieci  11- 12 lat.
  • Kategorie wiekowe:
    • kategoria A– dziewczęta rocznik 2004 i młodsze
    • kategoria B – dziewczęta rocznik 2005 i młodsze
  • Warunki uczestnictwa:
    • w turnieju  mogą wystartować drużyny szkolne lub klubowe, koniecznie posiadający pełnoletniego opiekuna
    • drużyny składają się z maksymalnie 14 zawodników
    • zespoły uczestniczące powinny posiadać jednolite stroje
  • Miejsce rozgrywania spotkań i terminy:
    • hala SP2 Zielonka o wymiarach 40x20m (Zielonka, ul. Powstańców 3)
    • kategoria A (rocznik 2004 i młodsze) – 25.09.2016 (niedziela)
    • kategoria B (rocznik 2005 i młodsze) – 24.09.2016 (sobota)
  • System rozgrywek oraz sposób przeprowadzenia rozgrywek
  • kategoria A (rocznik 2004) – 2 grupy po cztery zespoły, po dwa najlepsze zespoły awansują do półfinałów o miejsca I-IV, drużyny z trzecich i czwartych miejsc rywalizują w półfinałach o miejsca V-VIII , następnie drużyny grają o miejsca VII-VIII, V-VI, III-IV i I-II
    • czas gry:  2 x 10 min
    • czas dla trenera 1 w meczu
    • kary dla zawodników – 1 min.
  • kategoria B (rocznik 2005) – 2 grupy po pięć zespołów, po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup awansuje do półfinałów, natomiast drużyny z miejsc piątych rywalizują o IX miejsce, z czwartych miejsc w grupie o VII miejsce, z trzecich miejsc w grupie o V miejsce. Przegrani półfinałów grają o trzecie miejsce, wygrani o pierwsze miejsce.
    • Czas gry: 1 x 16 min (bez przerwy)
  • każdy zawodnik musi posiadać legitymację szkolną lub kartę związkową w przypadku weryfikacji zawodnika
  • rozgrywki będą przeprowadzone zgodnie z przepisami gry w piłkę ręczną w tej kategorii wiekowej z wyjątkiem:
    • w kategorii  A: system obrony w I połowie każdy swego, natomiast w II połowie drużyna może grać dowolną obroną z wyjątkiem 6:0
    • w kategorii B: cały mecz odbywa się systemem każdy swego
  • Sędziowanie spotkań – spotkania będą sędziowane przez sędziów związkowych.
  • Sprawy organizacyjne:
    • wpisowe od drużyny  100 zł.,
    • rozpoczęcie turnieju sobota godz. 8.20,
    • rozpoczęcie turnieju niedziela 9.00.
    • Planowane zakończenie około godz. 17.30.
  • Nagrody
    • I, II, III miejsce – puchary, medale,  wszystkie drużyny dyplomy
    • statuetki- najlepszy zawodnik,  najlepszy bramkarz, najskuteczniejszy zawodnik turnieju
    • nagrody rzeczowe
    • słodkie upominki
    • nagrody niespodzianki

W trakcie turnieju jest możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej – koszt jednego obiadu dwu-daniowego – 12 zł od osoby. Informacje o wykupie obiadów będą przyjmowane (Adam Romańczuk – 508267161) do wtorku 18.09.2016.Przez cały czas trwania turnieju będzie czynny sklepik szkolny.W trakcie turnieju będzie również możliwość zakupienia sprzętu sportowego firmy hummel, stoisko będzie czynne tylko w sobotę.