I miejsce w Międzypowiatowych Mistrzostwach Dziewcząt w Piłce Ręcznej


Stawką wygranej w tej turze rozgrywek był awans na XIX MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce ręcznej…

 …i nasze zawodniczki ten awans wywalczyły!

 

W poniedziałek 27.03.2017 w Arenie Legionowo zostały rozegrane Międzypowiatowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło pięciu mistrzów powiatów: legionowskiego (SP7 Legionowo), nowodworskiego (SP Pieścirogi Stare), otwockiego (SP2 Karczew), piaseczyńskiego (SP2 Piaseczno) oraz wołomińskiego (SP2 Zielonka).

Był to kolejny etap rozgrywek, poprzedzony zawodami na szczeblach międzyszkolnych, potem rejonowych i następnie powiatowych. Reprezentantki naszej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zielonce (zawodniczki naszego klubu) wygrały zawody na każdym poprzednim szczeblu, tym samym zapewniając sobie udział we wczorajszych Mistrzostwach 🙂

Finał Mazowieckich Igrzysk odbędzie się w Ostrołęce w dniach: 12-14 maja 2017r.

Opis i wyniki spotkań: <klik>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *