II Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt – Małkinia Górna 2016


MAMY ZŁOTO!!!  UKS II ZIELONKA – I MIEJSCE TURNIEJU!!! BRAWO!!!

11 grudnia nasze zawodniczki z UKS II ZIELONKA wzięły udział Towarzyskim Turnieju Mikołajkowym w Małkini Górnej.

Organizator: Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA przy Publicznym Gimnazjum nr 2

GALERIA zdjęć z Turnieju: <klik>

WYNIKI naszych spotkań: <klik>

OPIS Turnieju okiem Trenera 🙂 <klik>

 

Miejsce spotkania: Hala Sportowa przy Publicznym Gimnazjum nr 2,  Małkinia, ul Leśna 15

Pierwszy mecz turnieju o godz. 10:00

Zakończenie turnieju ok godz. 17:00

 

W turnieju przewidziano weźmie udział 8 drużyn (dziewcząt w rocznikach 2005r i młodsze), które podzielono na 2 grupy:

GRUPA A

  1. UKS Lider Winnica
  2. UKS „Dwójka” Małkinia 1
  3. UKS Czarni Regimin
  4. UKS Dwójka Małkinia 2

GRUPA B

  1. UKS Zielonka
  2. KPR Białystok
  3. SP Wyszków
  4. UKS Wesoła Warszawa

Gry toczą się wg przepisów ZPRwP. Czas gry: 2 x 8 minut z 1-minutową przerwą.

W ramach swojej grupy dziewczęta grają systemem „każdy z każdym”. O kolejności w grupie decydują:

-ilość punktów (zwycięstwo – 2 pkt, remis – 1pkt, przegrana – 0 pkt.)

-bezpośredni pojedynek

-różnica bramek

-większa ilość strzelonych bramek.

Po meczach w ramach każdej grupy drużyny zajmujące czwarte miejsca w grupach grają o miejsce VII-VIII, trzecie miejsca w grupach grają o miejsce V-VI, a zespoły z miejsc pierwszych i drugich z obu grup grają półfinały. Zwycięzcy grają o miejsca I-II, a przegrani o miejsce III-IV. W przypadku remisu dogrywka 3 minutowa.

 

Harmonogram Turnieju:

10.00 A – Winnica – Małkinia 1

10.20 B – Wyszków – Warszawa

10.40 A – Regimin – Małkinia 2

11.00 B – Zielonka – Białystok

11.30 Uroczyste otwarcie turnieju

12.00 A – Winnica – Regimin

12.20 B – Zielonka – Wyszków

12.40 A – Małkinia 1– Małkinia 2

13.00 B – Białystok – Warszawa

13.20 A – Winnica – Małkinia 2

13.40 B – Zielonka – Warszawa

14.00 A – Małkinia – Regimin

14.20 B – Białystok – Wyszków

15.00 PÓŁFINAŁ 1A – 2B

15.20 PÓŁFINAŁ 1B – 2A

15.40 Mecz o miejsca VII-VIII

16.00 Mecz o miejsca V-VI

16.20 Mecz o miejsca III-IV

16.40 Mecz o miejsca I-II

Ok.    17.00 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *