PRACOWITY TYDZIEŃ MŁODZICZEK


 

Bardzo pracowity tydzień ma za sobą drużyna naszych młodziczek (rocznik 2004/2005).

Na przełomie 5 dni rozegrały aż trzy spotkania w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej Młodziczek.
W środę, 10 października zagrały z drużyną KPR ROKiS I Radzymin. Mecz na szczycie tabeli w grupie D dostarczył sporo emocji, jednak tylko do 12 minuty, gdyż do tego momentu mecz był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie mogła wyjść na prowadzenie większe niż dwie bramki. W drugiej części I połowy drużyna z Radzymina odskoczyła na pięć bramek, których nie udało się odrobić do końca pierwszej części. Na początku drugiej połowy przewaga stopniała do trzech bramek, jednak po kilku minutach znów przewagę pięciu bramek osiągnęły zawodniczki z Radzymina. W połowie drugiej części nastąpił poważny kryzys w naszym zespole, a drużyna gości zdobyła 7 bramek z rzędu i przewaga wzrosła aż do 12 bramek. Do końca meczu przewaga drużyny przeciwnej utrzymała się i mecz zakończył się zwycięstwem gości 20:32.

W piątek, 12 października nasze młodziczki udały się na mecz wyjazdowy do Wyszkowa. Był to mecz rewanżowy. W pierwszym meczu z tym zespołem nasza drużyna wygrała dość pewnie 34:20. Mecz w Wyszkowie miał bardzo podobny przebieg jak ten w Zielonce. Pewne prowadzenie do przerwy, w drugiej części kontrolowanie przebiegu sytuacji i zdecydowane zwycięstwo również 14 bramkami  33:19.

W niedzielę, 14 października  drużyna młodziczek zagrałakolejny rewanżowy mecz wyjazdowy, tym razem z zespołem LUKS Lider Winnica. Na spotkanie to udało się tylko 10 zawodniczek. Pierwszy mecz z Winnicą wygraliśmy w Zielonce 25:11. Do niedzielnego meczu nasze zawodniczki podeszły bardzo zmotywowane i już po kliku minutach było widać, że mecz będzie jednostronny. Bardzo
szybka gra w ataku, niezła gra w obronie i w bramce, sprawiły że do przerwy prowadziliśmy już 20:6. Po przerwie dominacja naszej drużyny na boisku była jeszcze większa, ponownie zdobyliśmy 20 bramek, tracąc tylko trzy, ostatecznie zwyciężyliśmy 40:9.

 


 

Podsumowanie poszczególnych spotkań: wynik końcowy (wynik do przerwy) skład drużyn i zdobyte przez poszczególne zawodniczki bramki:

 

UKS Zielonka – KPR ROKiS I Radzymin 20:32 (10:15)
UKS Zielonka: Iga Roszkiewicz-bramkarz, Katarzyna Jaczewska-bramkarz, Julia Czyżak-6, Julia Stępniak-4, Wiktoria Makarow-3, Jagoda Jóźwik-2, Kamila Bokuniewicz-2, Aleksandra Oleksiewicz-2, Zofia Radziszewska-1, Martyna Cabaj, Laura Koczuk, Karolina Tota, Natalia Rutkowska, Natalia Koc, Kamila Wojtkowska, Julia Kornacka

UKS Zielonka – UKS 1 Wyszków 33:19 (18:11)
UKS Zielonka: Iga Roszkiewicz-bramka, Katarzyna Jaczewska-bramka, Wiktoria Makarow-9, Kamila
Bokuniewicz-6, Julia Stępniak-4, Julia Czyżak-4, Jagoda Jóźwik-4, Aleksandra Oleksiewicz-3, Natalia
Rutkowska-2, Zofia Radziszewska-1, Laura Koczuk, Julia Stawicka, Magdalena Wyszomierska

UKS Zielonka – LUKS Lider Winnica 40:9 (20:6)
UKS Zielonka: Iga Roszkiewicz-bramka, Jagoda Jóźwik-12, Wiktoria Makarow-10, Julia Czyżak-5, Natalia Rutkowska-5, Zofia Radziszewska-4, Aleksandra Oleksiewicz-3, Julia Stawicka-1, Julia Stępniak, Natalia Koc.

Kilka zdjęć: <galeria>

 

Dla wnikliwych:

Na stronie WMZPR zamieszczane są wyniki wszystkich spotkań wraz z protokołami: <klik>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *