Ogólnopolski Finał IGRZYSK Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w Głuchołazach!


Drużyna szczypiornistek z SP2 w Zielonce na VI miejscu w POLSCE!!!

 

W miniony weekend (9-12 czerwca) w Głuchołazach odbył się Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej. Zawodniczki z naszego klubu, reprezentujące SP2 w Zielonce, awansowały do ścisłego finału zdobywając w Igrzyskach na poziomie Województwa Mazowieckiego tytuł Wicemistrza.

Na miejscu spotkały się z 14 drużynami, które w pozostałych województwach zdobyły tytuły Mistrzowskie i zadeklarowały swój udział w Finale na poziomie Ogólnopolskim.

Dziewczęta zagrały wspaniały turniej – zdaniem trenera był to najlepszy turniej jaki odbył się w ich wykonaniu. I rzecz zarówno w zdobytych wynikach : spośród ośmiu rozegranych  meczy przegrały tylko jeden i jeden zremisowały. Chodzi też o styl gry jaki zaprezentowały, o waleczność, wytrzymałość i skuteczność. 

Więcej na temat tego turnieju będzie można przeczytać wkrótce: o spostrzeżeniach trenerskich, o emocjach towarzyszących wszystkim oraz o strzelonych bramkach składających się na finałowy rezultat.

Organizatorem Igrzysk był:

  • Wrocławski Szkolny Związek Sportowy
  • Kompleks Turystyczny „Sudety” w Głuchołazach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *