Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonce WICEMISTRZEM Województwa Mazowieckiego w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt!


W dniach 12-14 maja 2017 roku odbyły się w Ostrołęce XIX Mazowieckie Igrzyska w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt.

Po zwycięstwach w dotychczasowych zawodach na szczeblach: od międzyszkolnych do międzypowiatowych, drużyna dziewcząt (w skład której wchodzą zawodniczki klubu UKS Zielonka uczące się w SP2 w Zielonce), stanęła do boju na szczeblu wojewódzkim. Do zawodów przystąpiło jeszcze 7 innych drużyn z całego województwa, które na szczeblach międzypowiatowych zajęły – tak jak nasz zespół – pierwsze miejsca.

Po dramatycznym meczu finałowym z SP 336 z Warszawy zajęliśmy ostatecznie II miejsce uzyskując tytuł WICEMISTRZA MAZOWSZA!

Więcej o tym turnieju można przeczytać tutaj: <klik>

BRAWO I WIELKIE GRATULACJE!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *