Turniej Ligowy Dzieci w Płocku


Za zmiennym szczęściem i w oczekiwaniu na nadchodzący rewanż…

MAZOWIECKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT ROCZNIK 2006/2007

20.10.2018 Zielonka

W sobotę 10.10.2018 swój drugi turniej ligowy rozegrały dwie nasze najmłodsze drużyny: dziewczęta rocznik 2006 oraz dziewczęta rocznik 2007. Drugi turniej odbył się w Płocku.
W pierwszym spotkaniu turnieju w Płocku MMKS Jutrzenka Płock pewnie pokonała UKS Trucht Rusiec aż 26:4. W drugim meczu ponownie zagrały nasze dziewczęta pomiędzy sobą. Również wyniki spotkania był podobny do meczu rozegranego w Zielonce. Tym razem dziewczęta z klasy VI pokonały młodsze koleżanki z klasy V 22:5.
W trzecim meczu drużyna UKS II Zielonka spotkała się z zespołem UKS Trucht Rusiec. Od początku meczu przewaga należała do naszych dziewcząt, które pewnie wygrały I połowę 9:4, po przerwie niespodziewanie rywalki zaczęły odrabiać straty, jednak gdy zbliżyły się na trzy bramki, ponownie kilka udanych akcji zanotowały nasze zawodniczki i pewnie pokonały drużynę rywalki 12:7.

W czwartym meczu spotkały się nasze zawodniczki z klasy VI z gospodyniami MMKS Jutrzenką Płock. Drużyna z Płocka od samego początku meczu narzuciła bardzo szybkie tempo gry, zdobyła dwie- trzy bramki przewagi, jednak nasze dziewczęta mimo braku kilku zawodniczek zaczęły odrabiać straty, wyszły nawet na prowadzenie jedną bramką. W końcówce pierwszej części, mimo gry w przewadze nie rzucamy dwóch rzutów karnych a tracimy aż trzy bramki. Do przerwy przegrywamy jedną bramką. Po przerwie mecz toczył się cały czas z jedno lub dwu bramkową przewagą płocczanek, jednak w końcówce meczu nie wykorzystujemy kilu bardzo dobrych sytuacji, gubimy w bardzo prosty sposób kilka piłek, co konsekwentnie wykorzystały rywalki zwyciężając 13:9.

Szczegółowe wyniki turnieju:

MMKS Jutrzenka Płock – UKS Trucht Rusiec         26:4 (16:3)

UKS II Zielonka – UKS I Zielonka                             5:22 (4:11)
Bramki (UKS II Zielonka): Daria Kowalska-3, Natalia Radwańska-1, Maja Żukowska-1
Bramki (UKS I Zielonka):  Kamila Wojtkowska-8, Marianna Noskiewicz-5, Julia Kornacka-4, Natalia Socha-3, Marianna Skowrońska-1, Karolina Kuc-1

UKS II Zielonka –  UKS Trucht Rusiec                                  12:7 (9:4)
Bramki:  Daria Kowalska-6, Maja Żochowska-2, Victoria Pernach-2, Natalia Radwańska-2

UKS I Zielonka – MMKS Jutrzenka Płock                9:13 (6:7)
Bramki: Kamila Wojtkowska-4, Julia Kornacka-2, Karolina Kuc-1, Marianna Skowrońska-1

UKS I Zielonka: Julia Łoń, Natalia Socha, Nicole Pernach, Karolina Kuc, Julia Kornacka, Marianna Skowrońska, Kamila Wojtkowska, Zofia Woźnicka, Marianna Noskiewicz, Zofia Bubiłek Trener: Adam Romańczuk

UKS II Zielonka: Julia Kozłowska, Julia Kowalska, Maja Żukowska, Maja Żochowska, Wiktoria Włodarz, Daria Kowalska, Maja Sztabnik, Victoria Pernach, Lena Nierzwicka, Natalia Radwańska, Trener: Milena Zamęcka

 

Mecz rewanżowy z drużyną z Płocka już w najbliższą sobotę w ZIELONCE.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *