Koszykówka

Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce Dziewcząt

WOŁOMIN, 29 listopada 2016

29.11.2016  w Hali OSiR Huragan w Wołominie odbyły się powiatowe zawody minikoszykówki dziewcząt. Tego dnia nasza drużyna zmierzyła się z zespołem z Tłuszcza oraz z Radzymina.

Mecz z dziewczętami z Tłuszcza wygrałyśmy wynikiem 29:8.

Zawodniczki z Radzymina okazały się lepszymi koszykarkami od naszych szczypiornistek i ten mecz zakończyłyśmy wynikiem: 33:24 na korzyść Radzymina.

Drużyna wygrana w tym ostatnim meczu grała jeszcze w finale z koszykarkami z Wołomina w walce o pierwsze miejsce.

Podium po finałowym meczu wyglądało następująco:

1. Wołomin
  2. Radzymin
  3. Zielonka

Tym sposobem powtórzyłyśmy tylko raz osiągnięty wynik w historii zielonkowskiej koszykówki i odjechałyśmy z brązowym medalem i dyplomem 🙂

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU <klik>

FOTORELACJA ze strony Organizatora <klik>

Mistrzostwa Rejonowe w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

ZĄBKI, 17 listopada 2016

17.11.2016 w Ząbkach w Szkole Podstawowej nr 1  zostały rozegrane rejonowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów rejonowych zakwalifikowały się w każdej kategorii trzy zespoły z rejonu – mistrzowie Kobyłki, Ząbek i Zielonki.
W zawodach rejonowych w Ząbkach miasto Zielonkę reprezentowała zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców Szkoła Podstawowa nr 2.

Dziewczęta z Zielonki zajęły w Mistrzostwach Rejonowych I miejsce i tym samym awansowały do Zawodów na szczeblu powiatowym, które odbędą się 29 listopada w Wołominie.

Chłopaki uplasowali się na II miejscu.

Szczegółowe wyniki i turniej okiem trenera 🙂 <klik>

Mistrzostwa Zielonki w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

ZIELONKA, 14 listopada 2016

14.11.2016 w hali szkoły Podstawowej nr2 w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Zielonki w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt wystąpiły trzy zespoły: SP2 Zielonka, SP3 Zielonka, SAT Zielonka. W kategorii chłopców zaprezentowały się wszystkie szkoły podstawowe z miasta Zielonka: SP1 Zielonka, SP2 Zielonka, SP3 Zielonka, SAT Zielonka.

Obie drużyny z ,,Dwójki” zajęły I miejsca i awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się 17.11.2016 w Ząbkach.

Szczegółowy opis trenerski <klik>