Liga 2016/2017 Dziewczęta


Turnieje Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt

w sezonie 2016/2017

 



II runda rozgrywek Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt – ZAKOŃCZONA

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Grupa A

  1. UKS Wilanowia Warszawa
  2. UKS I Zielonka
  3. UKS Varsovia Warszawa
  4. MKS I Karczew
  5. KPR ROKiS I Radzymin
  6. UKS Kontra Warszawa
  7. MMKS Jutrzenka Płock
  8. KS Zawkrze Mława
  9. MKS Ochota I Warszawa
  10. UKS Jaktorów
  11. UKS Jutrzenka Junior Cegłów
  12. MKS Znicz Pruszków
  13. UKS II Zielonka

 

 

Terminy i wyniki poszczególnych spotkań oraz osiągnięcia poszczególnych szczypiornistek:



 

20.05.2017

hala sportowa w Warszawie, org.: UKS Varsowia

 

Wyniki spotkań UKS Zielonka I:

 

UKS I Zielonka – KPR ROKiS I Radzymin                       16:12 (10:8)
Bramki: Kamila Bokuniewicz-7, Natalia Koc-4, Wiktoria Makarow-3, Julia Stępniak-1, Aleksandra Oleksiewicz-1
UKS I Zielonka – UKS Wilanowia Warszawa              14:22 (9:10)
Bramki: Kamila Bokuniewicz-5, Julia Czyżak-4,  Julia Stępniak-3, Natalia Koc-1, Aleksandra Oleksiewicz-1

 

 



 

08.04.2017

hala sportowa w Siennicy (organizator UKS Jutrzenka-Junior Cegłów)

Wyniki spotkań UKS Zielonka II:

UKS Zielonka II – MKS Znicz Pruszków 6:12 

UKS Zielonka II – UKS Jutrzenka-Junior Cegłów   6:15

 

 



05.04.2017

hala sportowa ROKIS w Radzyminie

Wyniki spotkań UKS Zielonka I:

UKS Zielonka I – UKS Varsovia I Warszawa                    22:16 (10:6)

UKS Zielonka I – MKS Karczew                                          15:15 (10:4)



01.04.2017

hala sportowa w Karczewie

Wyniki spotkań UKS Zielonka I:

UKS Zielonka I – UKS Varsovia Warszawa            16:12 (7:6)

Bramki: Jagoda Jóźwik-5, Kamila Bokuniewicz-5, Julia Stępniak-2, Julia Czyżak-2, Natalia Koc-1, Dominika Pietrak-1

 

UKS Zielonka I – Kontra Warszawa                       16:10 (7:3)

Bramki: Kamila Bokuniewicz-6, Julia Czyżak-4, Jagoda Jóźwik-4, Julia Szczepanek-2

 



18.03.2017

hala sportowa SP nr 2 w Zielonce

Wyniki spotkań UKS Zielonka I:

UKS Zielonka I – KPR ROKiS Radzymin                          7:12 (2:6)

UKS Varsovia Warszawa – MKS I Karczew                     12:14 (5:8)

UKS Wilanowia Warszawa – KPR ROKiS Radzymin       17:10 (9:8)

UKS Zielonka I – UKS Varsovia I Warszawa                    18:19 (10:9)

UKS Wilanowia Warszawa – MKS I Karczew                  26:8 (14:6)

 

 



04.03.2017

hala sportowa SP nr 2 w Zielonce

Wyniki spotkań UKS Zielonka II:

UKS Zielonka II – MKS Znicz Pruszków 10:12 (2:6)

Bramki: Laura Koczuk: 6, Wiktoria Makarow: 2, Wiktoria Niegowska: 2

MKS Znicz Pruszków – UKS Jaktorów     9:14 (6:6)

UKS Zielonka II – UKS Jaktorów                              13:21 (7:6)

Bramki: Wiktoria Makarow: 8, Wiktoria Niegowska: 1, Karolina Tota: 1, Marta Wrótniak: 1,  Laura Koczuk: 1, Magda Wołosiuk: 1


 

04.02.2017

Centrum Sportu Wilanów, Warszawa

Wyniki spotkań UKS Zielonka I:

UKS Zielonka I – UKS Kontra Warszawa                  17:11 (7:6)
Bramki: Kamila Bokuniewicz-5, Julia Czyżak-3, Jagoda Jóźwik -3, Aleksandra Oleksiewicz -3, Julia Stępniak-2, Natalia Koc-1

UKS Zielonka I– MKS Karczew                                 17:8 (5:5)
Bramki: Kamila Bokuniewicz-5, Julia Czyżak-3, Jagoda Jóźwik -3, Aleksandra Oleksiewicz -3,  Natalia Koc-3


29.01.2017

hala sportowa SP nr 2 w Zielonce

Wyniki spotkań UKS Zielonka II:

UKS Zielonka II – UKS  Jutrzenka-Junior Cegłów 15:17 (8:6)

Bramki: Wiktoria Makarow: 6, Zuzanna Deptuła: 4, Wiktoria Żukowska: 3, Laura Koczuk: 1, Karolina Tota: 1

UKS Jutrzenka-Junior Cegłów – UKS Jaktorów     16:17 (11:10)

 

UKS Zielonka II – UKS Jaktorów                              5:29 (3:19)

Bramki: Wiktoria Makarow: 2, Wiktoria Niegowska: 1, Karolina Tota: 1, Marta Wrótniak: 1

 



I tura rozgrywek Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt – zakończona

UKS Zielonka I zajęła I miejsce w swojej grupie eliminacyjnej

i znalazła się w grupie najlepszych sześciu drużyn dziewcząt kat. 2004 i młodsze na Mazowszu, podejmując w II turze rozgrywek walkę o miejsca I-VI

 

UKS Zielonka II podejmie w kolejnej turze mazowieckich rozgrywek walkę o miejsca X-XIII  

 


Terminy i wyniki poszczególnych spotkań oraz osiągnięcia poszczególnych szczypiornistek:

 

11.12.2016

hala sportowa SP nr 2 w Zielonce

Wyniki spotkań:

UKS I Zielonka – UKS Jaktorów 26:4 (13:1)

Bramki: Kamila Bokuniewicz -5, Natalia Koc-4, Jagoda Jóźwik-3, Aleksandra Oleksiewicz-3, Julia Stępniak-2, Julia Czyżak-2, Julia Szczepanek-2, Natalia Rutkowska-2, Dominika Pietrak-2, Daria Januszewska-1

UKS I Zielonka – MMKS Jutrzenka Płock 25:20 (13:8)

Bramki: Kamila Bokuniewicz-7, Aleksandra Oleksiewicz-6, Jagoda Jóźwik-5, Julia Czyżak-4, Julia Szczepanek-1, Dominika Pietrak-1, Natalia Koc-1

MMKS Jutrzenka Płock – KPR ROKIS I Radzymin 10:10 (5:5)

 

UKS Jaktorów – KPR ROKIS I Radzymin 12:26 (6:13)



26.11.2016

hala sportowa SP nr 16 w Płocku

Wyniki spotkań:

UKS I Zielonka – ROKIS Radzymin         11:7 (5:3)  
Bramki: Jagoda Jóźwik -3, Julia Czyżak-3, Ola Oleksiewicz-2, Kamila Bokuniewicz-2, Natalia Koc-1

UKS I Zielonka- MMKS Jutrzenka Płock     16:15 (8:10)
Bramki: Julia Czyzak-5, Jagoda Jóźwik-5, Ola Oleksiewicz-3, Kamila Bokuniewicz-2, Natalia Koc-1

UKS II ZIELONKA – MMKS Jutrzenka Płock    5:27

UKS II ZIELONKA – ROKIS RADZYMIN     3:28

 



05.11.2016

hala sportowa Szkoły Podstawowej w Jaktorowie

Wyniki spotkań:

UKS I Zielonka – UKS Jaktorów                21:9 (11:6)

Bramki: Kamila Bokuniewicz-8, Julia Czyżak-4, Jagoda Jóźwik-3, Dominika Pietrak-2, Natalia Koc-2, Julia Stępniak-2, Natalia Rutkowska-1

 

UKS II Zielonka – MMKS Jutrzenka Płock           6:22 (3:14)

Bramki: Laura Koczuk – 4, Wiktoria Makarow – 1, Marta Wrótniak – 1

 

UKS I Zielonka- UKS II Zielonka                34:10 (20:7)

Bramki (UKS I Zielonka): Kamila Bokuniewicz-7, Julia Czyżak-6, Natalia Rutkowska-6,
Julia Stępniak-5, Jagoda Jóźwik-4, Dominika Pietrak-3, Aleksandra Oleksiewicz-2, Natalia Koc-1

Bramki(UKS II Zielonka):  Laura Koczuk-3, Marianna Noskiewicz-2, Wiktoria Makarow-2, Julia Angielczyk-1, Magdalena Wołosiuk-1, Zuzanna Deptuła-1


UKS Jaktorów – MMKS Jutrzenka Płock 7:30



22.10.2016

hala sportowa Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu, Radzymin

Wyniki spotkań:

UKS Zielonka I  ROKIS Radzymin                         10 : 11 (do przerwy 8 : 2)

bramki: Kamila Bokuniewicz-3, Natalia Koc-2, Julia Czyżak-2, Aleksandra Oleksiewicz -2, Julia Stępniak-1

UKS Zielonka  II – UKS Jaktorów                            15 : 19 (do przerwy 6 : 10)

bramki: Wiktoria Makarow-6, Zuzanna Deptuła-5, Julia Angielczyk-3, Laura Koczuk-1

UKS Zielonka I – UKS Zielonka II                           22 : 4 (do przerwy 12 : 2)

bramki (UKS I Zielonka): Natalia Rutkowska-5, Kamila Bokuniewicz-3, Jagoda Jóźwik-3, Julia Stępniak-3, Julia Czyżak-2, Daria Januszewska-2, Natalia Koc-2, Dominika Pietrak-1, Aleksandra Oleksiewicz-1

bramki (UKS II Zielonka): Zuzanna Deptuła-1 , Martyna Cabaj-1, Wiktoria Makarow-1, Wiktoria Żukowska-1

ROKIS I Radzymin – UKS Jaktorów                        26 : (do przerwy 13 : 1)



08.10.2016

hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 2, ul. Powstańców 3 w Zielonce

Wyniki spotkań:

UKS Zielonka II – UKS  Jaktorów                                         : 20 (do przerwy 3 : 13)

KPR ROKIS I Radzymin – MMKS Jutrzenka Płock            15 : 14 (do przerwy 5 :  7)

MMKS Jutrzenka Płock – UKS Jaktorów                           28 : 20 (do przerwy 16 : 7)

UKS Zielonka II – KPR ROKIS I Radzymin                            6 : 21 (do przerwy 3 : 10)

 

Bramki dla UKS ZIELONKA II zdobyły:

Wiktoria Makarow: – 5, Laura Koczuk – 3, Magdalena Wołosiuk – 2, Martyna Cabaj – 2, Wiktoria Niegowska – 1, Wiktoria Żukowska – 1, Marta Wrótniak – 1,