Udany start rocznika 2007/2008!


Rocznik 2007/2008 swoje pierwsze turniejowe zmagania w Regiminie kończy na 2 miejscu! 🥈
W finale nasze dziewczyny uległy Agrykolii I. Warto dodać, że wcześniejszy mecz grupowy z tym zespołem skończył się wygrana dla Zielonki.
Nasze zawodniczki Maja Żochowska i Daria Kowalska zostały wybrane do najlepszej 7️ Turnieju! 💪🤩
„Cały zespół zasługuje na ogromne brawa. Był to świetny sprawdzian przed rozgrywkami ligowymi, które już niebawem. Każda zawodniczka miała okazję spróbować swoich sił na parkiecie. Takie wyjazdy budują drużynę.”- komentuje Trenerka Milena Zamęcka.
Po intensywnej sobocie, czas na odpoczynek 😉

Skład: Daria Kowalska, Julia Kowalska, Iga Fedak, Julia Kozłowska, Natalia Radwańska, Karolina Chudzik, Victoria Permach, Wiktoria Włodarz, Maja Zachaj, Roksana Morawska ,Julia Zając, Maja Żukowska, Maja Zawisza, Zuzanna Nejfeld, Maja Żochowska, Maja Sztabnik Trenerka: Milena Zamęcka    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *