Wyniki – Kraśnik


Graliśmy w finale!  

UKS ZIELONKA I otrzymała SREBRNY MEDAL  
zajmując II miejsce w turnieju

UKS ZIELONKA II zajęła XI miejsce w turnieju

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. UKS Jedynka Łuków

2. UKS Zielonka I

3. Bemaco Presov Słowacja

4. KMKS Kraśnik

5. Posada Górna

6. Karpaty Użgorod

7. Jutrzenka Junior Cegłów

8. Korona Kielce

9. Olimpia Końskie I.

10. Dwójka Lublin.

11. UKS Zielonka II

12. Olimpia Konskie II

 

 

 

Historia rozgrywek: 

2016-09-30

grupa A

UKS I Zielonka – UKS Jedynka Łuków    15:11

UKS I Zielonka – Presov Słowacja    8:9

grupa B

UKS II Zielonka – Dwójka Lublin    17:6

UKS II Zielonka – KMKS Kraśnik 12:10

 

2016-10-01

UKS Zielonka I – Jutrzenka Junior Cegłów 19:12

bramki: Kamila Bokuniewicz-6, Jagoda Józwik-4,  Julka Czyżak-3,  Natalia Koc-2, Ola Oleksiewicz-2,  Dominika Pietrzak-1, Julka Stępniak-1


UKS Zielonka I – Dwójka Lublin 18:4

bramki: Natalia Rutkowska-4, Julia Stępniak-4, Julia Czyżak-3, Natalia Koc-2, Dominika Pietrak-2, Ola Oleksiewicz-1, Jagoda  Jóźwik-1, Kamila Bokuniewicz-1


UKS Zielonka I – KMKS-Kraśnik 18:12

bramki: Kamila Bokuniewicz-8, Jagoda Jóźwik-4, Julia Czyżak-3, Dominika Pietrak-1, Julia Stępniak-1, Natalia Rutkowska-1


UKS Zielonka II- Korona Handball Kielce 8:16

Bramki: Wiktoria Makarow-4, Laura Koczuk-2, Julia Szczepanek-2


UKS Zielonka II – Bemaco Presov 10:14

bramki: Ola Oleksiewicz-6, Laura Koczuk-2,  Dominika Pietrak-1, Daria Januszewska-1


UKS Zielonka II – Olimpia Końskie 9:19

bramki: Dominika Pietrak-4, Laura Koczuk-2, Ola Oleksiewicz-2, Wiktoria Makarow-1


Nasze zawodniczki z drużyny UKS ZIELONKA I – wynikiem 18:12 pokonały w półfinale drużynę KMKS Kraśnik i tym samym zakwalifikowały się do finału 🙂

 

2016-10-02

UKS Zielonka II wywalczyła XI miejsce w turnieju z doskonałym wynikiem:

UKS Zielonka II – Olimpia Konskie II    24:6

bramki: Wiktoria Makarow-8 , Dominika Pietrak-6, Laura Koczuk-3, Ola Oleksiewicz-3, Daria Januszewska-3, Magda Wyszomierska-1

 


UKS Zielonka I wywalczyła II miejsce w turnieju z wynikiem:

UKS Zielonka I – UKS Jedynka Łuków    10:20

bramki: Kamila Bokuniewicz-5, Jagoda Jóźwik-3, Ola Oleksiewicz-1, Julia Czyżak-1