Wyniki – Lubicz


IX Andrzejkowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt 

Lubicz, 18 – 20 listopada 2016 r.

 

mamy ZŁOTO!

 

UKS ZIELONKA występuje w składzie:

Iga Roszkiewicz (bramka), Kamila Bokuniewicz, Julia Czyżak, Jagoda Jóźwik, Julia Kochańska, Laura Koczuk, Wiktoria Makarow, Aleksandra Oleksiewicz, Dominika Pietrak, Natalia Rutkowska, Julia Stępniak

 

Harmonogram i wyniki spotkań:

 

Niedziela, 20 listopada 2016

MECZ FINAŁOWY o I miejsce w Turnieju – WYGRALIŚMY FINAŁ! MAMY ZŁOTO!!!

godz.: 10:30

UKS Zielonka – UKS Conrad Gdańsk  9 : 6 (do przerwy 4 : 3)

Bramki: Jagoda Jóźwik – 4, Ola Oleksiewicz – 3, Julia Czyżak – 1, Kamila Bokuniewicz – 1

 



 

Sobota, 19 listopada 2016

MECZ PÓŁFINAŁOWY

godz.: 17:05 –  wygraliśmy półfinał !!! Gramy w FINALE o I miejsce!!!

UKS Zielonka – Bukovia Buk 10:6 (do przerwy 6:4)

Bramki: Kamila Bokuniewicz – 3, Jagoda Jóźwik – 3, Julia Czyżak – 2, Ola Oleksiewicz – 1, Julia Stępniak – 1

 

 

 

Rozgrywki w ramach grupy cz. II:

Zajęliśmy I miejsce w grupie – wchodzimy do półfinału i gramy mecz, którego wynik zdecyduje, czy w FINALE zagramy o I czy o III miejsce

 

godz.: 12.50

UKS Zielonka – UKS Conrad Gdańsk  10:6 (do przerwy 6:4)

Bramki: Julia Czyżak – 5, Ola Oleksiewicz – 2, Kamila Bokuniewicz – 2, Jagoda Jóźwik – 1

 

godz.: 11.00

UKS Zielonka – LUKS Millenium Świekatowo 8:10 (do przerwy 5:2)

Bramki: Kamila Bokuniewicz – 3, Julia Stępniak – 2, Julia Czyżak – 2, Wiktoria Makarow – 1

 

godz.: 8.25

UKS Zielonka – UKS Pantery Dopiewo  16:9 (do przerwy 7:5)

Bramki: Kamila Bokuniewicz – 5, Jagoda Jóźwik – 3, Julia Stępniak – 3, Julia Czyzak – 3, Natalia Rutkowska – 2

 



Rozgrywki w ramach grupy cz. I:

 

Piątek, 18 listopada 2016

UKS Zielonka – UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie 18:5 (do przerwy 9:1)
bramki: Kamila Bokuniewicz – 5, Jagoda Jóźwik – 5, Julia Czyżak – 3, Ola Oleksiewicz – 2, Dominika Pietrak – 2, Julia Stępniak – 1

 

UKS Zielonka – AZS Politechnika Koszalin 16:5 (6:2)

bramki: Jagoda Jóźwik – 8, Julia Czyżak – 3, Ola Oleksiewicz – 2, Natalia Rutkowska – 1, Kamila Bokuniewicz – 1, Julia Stępniak – 1