XII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Łukowie 31.03 – 02.04.2017

Dziewczęta kat.2005 – I MIEJSCE, dziewczęta kat. 2006 – II MIEJSCE 🙂 Wielkie gratulacje!

Wyniki poszczególnych spotkań : )  <klik>

Turniej okiem trenera: <klik>

Galeria z turnieju: <klik>

Galeria na naszym FB: <klik>

Galeria na FB organizatora: <klik>

Wydarzenie zostało okrzyknięte ŚWIĘTEM PIŁKI RĘCZNEJ w tym mieście i wzięły w nim udział dziewczęta z roczników 2004, 2005, 2006.

Z naszego klubu pojechały zespoły z rocznika 2005 i 2006 (rocznik 2004 miał jednocześnie turniej ligowy w Karczewie, więc niestety nie mógł pojechać po swój medal  ;).

Zaproszenie otrzymaliśmy od klubu UKS Jedynka Łuków, który jest organizatorem tego turnieju.

Turniej rozgrywany jest na dwóch halach sportowych: przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie, ul. Partyzantów 15 oraz w Gimnazjum nr 2 w Łukowie, ul. Cieszkowizna 11.

Więcej szczegółów na profilu FB Organizatora: <klik>