Zakończenie jesiennego sezonu 2018

MAZOWIECKA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ

W listopadzie zakończyliśmy rozgrywki grupowej fazy eliminacyjnej Mazowieckiej Ligi Piłki Ręcznej dziewcząt

Młodziczki (r. 2004/2005) w swojej grupie zajęły miejsce II

TABELA GRUPY D:

Nazwa drużyny
1. KPR ROKiS Radzymin I
2. UKS Zielonka
3. KPR ROKiS Radzymin II
4. UKS 1 Wyszków
5. LUKS Lider Winnica

PROTOKOŁY I WYNIKI SPOTKAŃ FAZY GRUPOWEJ: <klik>

W kategorii Dzieci nasz Klub reprezentowały dwie drużyny:

UKS Zielonka I (r. 2006) – zajmując II miejsce w tabeli

UKS Zielonka II (r. 2007) – zajmując III miejsce w tabeli

TABELA GRUPY B kat. DZIECI

Nazwa drużyny
1. MMKS Jutrzenka Płock
2. UKS Zielonka I
3. UKS Zielonka II
4. MKS ZNICZ Pruszków
5. UKS Rusiec

PROTOKOŁY I WYNIKI SPOTKAŃ FAZY GRUPOWEJ: <klik>

KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE OSPR

Kilkanaście naszych zawodniczek zostało powołanych na konsultację szkoleniową Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej województwa mazowieckiego. Konsultacje odbyły się w miejscowości Zaździerz k. Łącka

Dziewczęta trenowały przez cztery dni pod okiem doświadczonych trenerów, przeszły testy sprawnościowe badające ich rozwój motoryczny, a także przeprowadzono konsultacje fizjoterapeutyczne pod kątem podatności na kontuzje. Bardzo cenne doświadczenie, doradztwo i próba sił. Możliwość skorzystania z basenu i profesjonalnego sprzętu w doskonale wyposażonym obiekcie była dodatkowym atutem uprzyjemniającym pobyt.

W konsultacji wzięło udział 21 zawodniczek z całego województwa, z których najlepsze będą miały szanse udziału w zgrupowaniu i konsultacjach kadry Polski OSPR.

TURNIEJE TOWARZYSKIE

Z końcem listopada pojawiliśmy się też na dwóch turniejach.

Młodziczki wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Buku, gdzie po rozegraniu 3 meczów z rzędu w sobotę zajęły dopiero XI miejsce wygrywając mecz finałowy w niedzielę.

Wyróżnienie dla najskuteczniejszej zawodniczki w drużynie otrzymała Jagoda Jóźwik.

Fotorelacja ze strony Organizatora: <klik>

Dziewczęta z rocznika 2007 były natomiast na prestiżowym turnieju w Lesznowoli PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA, gdzie spotkało się kilkuset zawodników i zawodniczek z  48 drużyn, 26 klubów reprezentujących 9 województw 🙂

Dziewczęta zajęły w nim VI Miejsce w swojej kategorii: 2006-2007

Najlepszą zawodniczką w drużynie okazała się Natalia Radwańska.

Relacje na stronie Organizatora: <klik>

Wyniki wszystkich spotkań: <klik>