Mazowiecka Liga Piłki Ręcznej Młodziczek wystartowała!


Szczegóły w zakładce Turnieje i osiągnięcia => Turnieje piłki ręcznej – aktualne

 

Bliżej o meczach Młodziczek na stronie bieżącego sezonu ligowego tej kategorii: <klik>


Pierwszy mecz (KMA/6) został rozegrany 10.09.2017 (niedziela) o godz. 11.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Zielonce (ul. Powstańców 3).

Przed przystąpieniem do rozgrywek z sezonie 2017/2018 drużyna jednomyślnie i z trenerem na czele podjęła wspólną decyzję o dołączeniu do kategorii Młodziczek. Wyzwanie jest ogromne – nasze dziewczęta z roczników 2004 i 2005 zmierzą się z rywalkami z roczników od 2003.

Kierując się jednak chęcią doskonalenia umiejętności, a nie tylko wygrywania pojedynków – podjęliśmy rękawicę, którą sami sobie rzuciliśmy 🙂 Nie ma bowiem lepszego treningu niż walka z dużo mocniejszym przeciwnikiem.

Pierwszy mecz dziewczęta zagrały z ubiegłosezonowym Mistrzem Polski i na prawdę było na co popatrzeć!

UKS Zielonka – KPR ROKiS Radzymin: 15:31

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *